Menu
Profesjonalne
posadzki

dla każdego rodzaju
powierzchni

Posadzka mikrocementowa - nowoczesna i łatwa w utrzymaniu powierzchnia dekoracyjna

Posadzka mikrocementowa to dekoracyjna, nowoczesna i wytrzymała powłoka, tworzona na bazie cementu. Najczęściej posiada grubość 2-3 mm lub 6-7 mm. Jej ogromną zaletą jest możliwość zamontowania na istniejącej powierzchni.

Posadzka mikrocementowa jest nakładana na niemal każdy rodzaj podłoża. Niezależnie czy będzie to marmur, ceramika, gips, czy beton. Dodatkowo mikrocement montowany jest bez konieczności stosowania spoiwa, co gwarantuje estetyczny i spójny wygląd.
Nasze realizacje

Zobacz co już zrobiliśmy, a przekonasz się, że warto.

wylewki betonowe poznań uszczelnienia dyltacji poznań impregnacja posadzek poznań

decorfloor poznań
Posadzka mikrocementowa jest łatwa w pielęgnacji. Aby utrzymać ją w czystości i dobrym stanie wystarczy przecierać mikrocement wilgotną szmatką oraz woskiem, czy detergentem. Dużą zaletą jest wysoka odporność mikrocementu na zróżnicowane warunki atmosferyczne. Niezależnie czy wystawimy go na oddziaływanie mrozu, deszczu, czy promieni UV, beton nie pęka, gwarantując estetyczny wygląd na lata.

Mikrocement - wytrzymały materiał o szerokim zastosowaniu

Mikrocement stosowany jest zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz budynków. Można go nakładać na ściany, podłogi, czy powierzchnie tarasów. Idealnie sprawdza się również jako element wykończenia wnętrz. Jego dodatkową zaletą jest brak spoin, co wpływa pozytywnie na utrzymanie czystości i estetyczny wygląd. Mikrocement stosuje się jako powłokę na tarasach, blatach, powierzchniach mebli, podłogach, czy schodach. Wykorzystywany jest jako element wykończeniowy i dekoracyjny w kuchni i łazience. Jest w 100% przystosowany do kontaktu z pożywieniem. Posadzka mikrocementowa może być gładka lub matowa. Jej wygląd nadaje nowoczesny i stonowany charakter pomieszczeniom.
© 2015 DecorFloor